ART / Oil paintings / Oil painting 4482054
nr 448 2054
OIL PAINTING
Lenght: ()
Tage Hedqvist (född 1909 Öjebyn) akvarell signerad Tage Hedqvist 1951, franskt café med palmer, ca 30 x 45 cm
1500
SEK 1100
Monday January 29 2007
at 16:00:01
10/1 18:48:54
1.000 kr
29/1 14:20:27
- Thema-auction